NITRA 2019

Tekmovanja v Nitri se bo udeležilo 10 Slovencev: Aleš Kovač (L: DG 303 Elan, TO: CF, K: Aeroklub Celje), Toni Šibanc (L: ASG 29Es – 18m, TO: E3, K: Aeroklub Celje), Mark Travner (L: DG 300 Elan, TO: CE, K: Aeroklub Celje), Boštjan Pristavec & Tomaž Avsenek (L: EB 28 Edition, TO: 7, K: ALC Lesce), Jernej Lokovšek (L: Lak 17A – 18m, TO: JL, K: Aeroklub Ljubljana), Luka Ranđelović (L: DG 300 Elan, TO: Y3, K: Aeroklub Celje), Miha Premrl (L: DG 100, TO I9, K: Aeroklub Postojna), Jože Verdev (L: JS 1C – 18m, TO: DZ, K: Šaleški aeroklub)

Vsem tekmovalcem želimo veliko uspeha in varnega letenja

*L: letalo
*TO: tekmovalna oznaka
*K: klub / aeroklub

Petek, 19. 4. 2019

Rezultati – klubski razred: 

– Mark Travner: 6. mesto, 968 točk (skupaj 968 točk, 6. mesto)
– Aleš Kovač: 8. mesto, 958 točk (skupaj 958 točk, 8. mesto)                    
– Aleš Fink: 13. mesto, 905 točk (skupaj 905 točk, 13. mesto)
– Luka Ranđelović: 28. mesto, 475 točk (skupaj 475 točk, 28. mesto)
– Miha Premrl: 39. mesto, 119 točk (skupaj 119 točk, 39. mesto)

Rezultati – odprti razred:

– Toni Šibanc: 15. mesto, 776 točk (skupaj 776 točk, 15. mesto)
– Jože Verdev: 24. mesto, 479 točk (skupaj 479 točk, 24. mesto)
– Boštjan Pristavec & Tomaž Avsenek: 25. mesto, 463 točk (skupaj 463 točk, 25. mesto)
– Jernej Lokovšek: 30. mesto, 154 točk (skupaj 154 točk, 30. mesto)

Sobota, 20. 4. 2019

Rezultati – klubski razred: 

– Mark Travner: 7. mesto, 909 točk (skupaj 1877 točk, 7. mesto)
– Aleš Kovač: 4. mesto, 926 točk (skupaj 1884 točk, 4. mesto)                    
– Aleš Fink: 16. mesto, 796 točk (skupaj 1701 točk, 10. mesto)
– Luka Ranđelović: 21. mesto, 762 točk (skupaj 1237 točk, 27. mesto)
– Miha Premrl: 28. mesto, 654 točk (skupaj 773 točk, 40. mesto)

Rezultati – odprti razred:

– Toni Šibanc: 8. mesto, 822 točk (skupaj 1598 točk, 10. mesto)
– Jože Verdev: 10. mesto, 806 točk (skupaj 1285 točk, 20. mesto)
– Boštjan Pristavec & Tomaž Avsenek: 3. mesto, 906 točk (skupaj 1369 točk, 18. mesto)
– Jernej Lokovšek: 29. mesto, 475 točk (skupaj 629 točk, 31. mesto)

Nedelja, 21. 4. 2019

Rezultati – klubski razred: 

– Mark Travner: 5. mesto, 787 točk (skupaj 2664 točk, 5. mesto)
– Aleš Kovač: 6. mesto, 784 točk (skupaj 2668 točk, 4. mesto)                    
– Aleš Fink: 15. mesto, 724 točk (skupaj 2425 točk, 8. mesto)
– Luka Ranđelović: 10. mesto, 747 točk (skupaj 1984 točk, 24. mesto)
– Miha Premrl: 31. mesto, 501 točk (skupaj 1274 točk, 38. mesto)

Rezultati – odprti razred:

– Toni Šibanc: 5. mesto, 789 točk (skupaj 2387 točk, 6. mesto)
– Jože Verdev: 4. mesto, 809 točk (skupaj 2094 točk, 17. mesto)
– Boštjan Pristavec & Tomaž Avsenek: 9. mesto, 751 točk (skupaj 2120 točk, 16. mesto)
– Jernej Lokovšek: 34. mesto, 262 točk (skupaj 891 točk, 33. mesto)

Ponedeljek, 22. 4. 2019 – ODPOVEDAN DAN