Državna prvenstva

VI. Državno prvenstvo 1997 (Slovenija, Lesce, od 21. maja do 1. junija 1997)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Ivo Šimenc, ALC Lesce
  • 2. mesto: Andrej Kolar, ALC Lesce
  • 3. mesto: Aleš Maraž, AK Nova Gorica
    • Odprti razred
  • 1. mesto: Igor Kolarič, AK Ptuj
  • 2. mesto: Boštjan Pristavec ALC Lesce
  • 3. mesto: Aleš Maraž, AK Nova Gorica

VII. Državno prvenstvo 1998 (Slovenija, Maribor, od 23. junija do 4. julija 1998)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Aleš Maraž, AK Nova Gorica
  • 2. mesto: Matej Kosaber, AK Celje
  • 3. mesto: Teodor Mirnik AK Celje

VIII. Državno prvenstvo 1999 (Madžarska, Bekescsaba, od 2. do 12. avgust 1999, organizacija AK Celje)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Igor Kolarič, AK Ptuj
  • 2. mesto: Uroš Štuklek, AK Celje
  • 3. mesto: Matej Kosaber, AK Celje

IX. Državno prvenstvo 2000 (Slovenija, Slovenj Gradec, od 24. maja do 4. junija 2000)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Andrej Kolar, ALC Lesce
  • 2. mesto: Janez Stariha, AK Ljubljana
  • 3. mesto: Erazem Polutnik, AK Celje

IX. Državno prvenstvo 2000 (Slovenija, Lesce, od 25. aprila do 6. maja 2000)

    • Odprti razred
  • 1. mesto: Boštjan Pristavec, ALC Lesce
  • 2. mesto: Miha Thaler, ALC Lesce
  • 3. mesto: Andrej Kolar, ALC Lesce

X. Državno prvenstvo 2001 (Madžarska, Matkopuszta, od 11. do 25. avgust, organizacija AK Celje)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Andrej Kolar, ALC Lesce
  • 2. mesto: Marko Lepetič, AK Celje
  • 3. mesto: Uroš Štuklek, AK Celje
    • Odprti razred
  • 1. mesto: Igor Kolarič, AK Ptuj
  • 2. mesto: Erazem Polutnik, AK Celje
  • 3. mesto: Boštjan Pristavec, ALC Lesce

XII. Državno prvenstvo 2003 (Madžarska, Matkopuszta, od 12. do 24. avgusta 2003, organizacija AK Celje)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Janez Stariha, AK Ljubljana
  • 2. mesto: Sebastjan Ramšak, AK Celje
  • 3. mesto: Matej Kosaber, AK Celje

XIII. Državno prvenstvo 2004 (Avstrija, Wiener Neustadt West, od 10. do 20. junija 2004, organizacija ALC)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Andrej Kolar, ALC Lesce
  • 2. mesto: Aleš Maraž, AK Nova Gorica
  • 3. mesto: Boris Žorž, ALC Lesce
    • Odprti razred
  • 1. mesto: Boštjan Pristavec, ALC Lesce
  • 2. mesto: Sebastjan Ramšak, AK Celje
  • 3. mesto: Igor Kolarič, AK Ptuj

XIV. Državno prvenstvo 2005 (Madžarska, Matkopuszta, od 7. do 21. avgusta 2005, organizacija AK Celje)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Sebastjan Ramšak, AK Celje
  • 2. mesto: Matej Kosaber, AK Celje
  • 3. mesto: Aleš Šuster, ALC Lesce

XV. Državno prvenstvo 2006 (Slovenija, Murska Sobota, od 24. junija do 6. avgusta 2006)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Sebastjan Ramšak, AK Celje
  • 2. mesto: Boris Žorž, ALC Lesce
  • 3. mesto: Anže Vidovič, ALC Lesce
    • Odprti razred
  • 1. mesto: Aleš Maraž, AK Nova Gorica
  • 2. mesto: Matej Kosaber, AK Celje
  • 3. mesto: Marko Lepetič, AK Celje

XVI. Državno prvenstvo 2007 (Madžarska, Szeged, od 7. do 22. julija 2007, organizacija AK Novo mesto)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Erazem Polutnik, AK Celje
  • 2. mesto: Sebastjan Ramšak, AK Celje
  • 3. mesto: Črtomir Rojnik, AK Celje
    • Odprti razred
  • 1. mesto: Aleš Maraž, AK Nova Gorica
  • 2. mesto: Igor Kolarič, AK Ptuj
  • 3. mesto: Franc Peperko, AK Celje

XVII. Državno prvenstvo 2008 (Slovenija, Murska Sobota, od 1. do 10. avgusta 2008)

    • Standardni razred
  • 1. mesto: Andrej Kolar, ALC Lesce
  • 2. mesto: Erazem Polutnik, AK Celje
  • 3. mesto: Sebastjan Ramšak, AK Celje