Uradni opazovalci

Uraden opazovalec je oseba, pod nadzorom katerega mora biti opravljen let, ki ga ima pilot namen prijaviti za pridobitev značke ali rekorda. Da postane uradni opazovalec mora kandidat udeležiti seminarja za uradne opazovalce, ki ga organizira jadralna komisija pri Letalski zvezi Slovenije (običajno v sklopu vsakoletne zaključne prireditve za državno prvenstvo v preletetih).

V prilogi najdete seznam uradnih opazovalcev (na njem še ni tistih , ki so se udeležili letošnjega seminarja).

Uradni opazovalec postaneš tako, da se udeležiš seminarja za uradne opazovalce, ki ga organizira JK.

Št. licence Ime in PRIIMEK Aeroklub Opomba
S5-D001 Milan JUKIČ ALC Lesce
S5-D002 Stojan ŠTOKELJ
S5-D003 Evgen ŠTOKELJ
S5-D007 Gašper FINŽGAR ALC Lesce
S5-D008 Boštjan OBLAK ALC Lesce senior
S5-D009 Zoran GRADIŠNIK LC Maribor
S5-D012 Zoran DENAC
S5-D013 Arnold LEŠNIK
S5-D014 Željko ROŠKAR AK Celje
S5-D015 Irena KAMPLET
S5-D016 Peter DULAR
S5-D018 Janez PODPADEC
S5-D019 Denis ŠTRBENC DLC senior
S5-D020 Daniel KOTNIK KAS Slovenj Gradec
S5-D021 Igor KRIŠTOFELC KAS Slovenj Gradec
S5-D022 Jan VAUPOT
S5-D023 Milan HRIBERNIK
S5-D024 Marko LESKOVŠEK
S5-D025 Tone MIRNIK
S5-D026 Peter KARNER
S5-D027 Erazem POLUTNIK AK Celje
S5-D028 Rok MARIN AK Celje
S5-D030 Marjan DOLNIČAR
S5-D031 Aleksander BOH
S5-D032 Martin TURK
S5-D033 Iztok GRAVNAR
S5-D034 Aleksander MODIC
S5-D035 Gregor URBANČIČ AK Ptuj
S5-D036 Gregor PETROVIČ AK Ptuj senior
S5-D037 Tomaž BEZJAK AK Ptuj
S5-D038 Aljoša ŠTRAFELA
S5-D039 Stanislav ČUŠ
S5-D040 Damijan KORPIČ AK Murska Sobota
S5-D041 Rajko GRČAR AK Murska Sobota
S5-D042 Aleš MARAŽ AK Edvard Rusjan
S5-D044 Anton KAŠ AK Gorenje
S5-D045 Mihael THALER ALC Lesce
S5-D049 Marko FIJAVŽ ALC Lesce
S5-D051 Andrej KOLAR ALC Lesce
S5-D052 Boris ŽORŽ ALC Lesce senior
S5-D053 Andrej FIJAVŽ ALC Lesce senior
S5-D054 Roman JUDEŽ
S5-D056 Andrej AMBROŽIČ
S5-D057 Iztok ŽAGAR
S5-D058 Miha KOS
S5-D059 Klemen KOSELJ ALC Lesce
S5-D060 Tibor VINTAR
S5-D061 Rok ŽUNIČ
S5-D062 Goran DRAKULIČ
S5-D063 Boštjan PRISTAVEC ALC Lesce
S5-D064 Leopold AMBROŽIČ
S5-D065 Matjaž NOVAK
S5-D066 Alojz MEDVED KAS Slovenj Gradec
S5-D067 Tomaž ŽVIKART
S5-D068 Aleš FINK KAS Slovenj Gradec
S5-D069 Miha PREMRL
S5-D070 Gregor CUJNIK
S5-D073 Božo CVETKO
S5-D074 Igor KOLARIČ AK Ptuj
S5-D075 Ivan ŽIŽEK
S5-D076 Sebastjan JELEN
S5-D077 Urška KAČ AK Celje
S5-D078 Gregor BEZJAK
S5-D079 Robert ŠLAUS
S5-D080 Robert FIORELLI AK Edvard Rusjan
S5-D081 Simon JAKSETIČ
S5-D082 Marko KREK
S5-D083 Aleš KRUSIČ
S5-D084 Miha REPIČ
S5-D085 Benjamin SMOLE DLC
S5-D086 Dušan KORC
S5-D087 Borut ŽERJAV AK Celje
S5-D088 Peter OŽURA AK Edvard Rusjan
S5-D089 Tine ŽVOKELJ AK Edvard Rusjan
S5-D090 Franc CVELBAR AK Novo mesto
S5-D091 Vojko GROBOVŠEK AK Novo mesto
S5-D092 Gregor HUTAR AK Novo mesto
S5-D093 Staš STANKOVIČ AK Novo mesto
S5-D094 Miran VODOPIVEC AK Novo mesto
S5-D095 Martin GROŠELJ LC Maribor
S5-D096 Blaž HUDERNIK LC Maribor
S5-D097 Matej JEVŠČEK AK Novo mesto
S5-D098 Franc KLEMENČIČ AK Novo mesto
S5-D099 Stjepan KOLIĆ AK Novo mesto
S5-D100 Boštjan MARINČIČ AK Novo mesto
S5-D101 Štefan MOŽE AK Novo mesto
S5-D102 Alojz NOVAK AK Novo mesto
S5-D103 Darko PAVLOVIČ AK Novo mesto
S5-D104 Andrej SPUDIČ AK Novo mesto
S5-D105 Franc STARIHA AK Novo mesto
S5-D106 Vito STRASBERGER AK Novo mesto
S5-D107 Božo VIDMAR AK Novo mesto
S5-D108 Jernej ZALETELJ AK Novo mesto
S5-D109 Teodor MIRNIK AK Celje
S5-D110 Miha BERGINC AK Celje
S5-D111 Jan ČASL AK Celje
S5-D112 Matic KNEZ AK Celje
S5-D113 Mark POLAJŽAR AK Celje
S5-D114 Luka RANĐELOVIĆ AK Celje
S5-D115 Nik ŠALEJ AK Celje
S5-D116 Mark TRAVNER AK Celje
S5-D117 Andrej VREČER AK Celje
S5-D118 Iztok KODRIČ LC Maribor
S5-D119 Anton KRAJNC LC Maribor
S5-D120 Simona POTOČNIK LC Maribor
S5-D121 Primož RANER LC Maribor
S5-D122 Herbert MEDVOD AK Novo mesto

* … pooblaščen za sojenje WR

Zadnja sprememba: 26.10.2017